בי"ס תגליות מפסיד בעליון!

בית הספר תגליות – אחת מהחברות הנוכלות מבית איקיוטק, חוטף סטירה מצלצלת בבית המשפט העליון אשר קובע שתביעות השקר מוגשות בחוסר תום לב ותוך שימוש לרעה בהליכי משפט!!! חבורת העוקץ יוצאת בנזק של 15,000 ש"ח ותקדים בעליון שקובע שיש לחייב אותם בהוצאות גבוהות, וזה הולך לעלות להם הרבה כסף.

הרבה זמן לא עדכנו לגבי החברות הנוכלות מבית יצור ההונאות של חברת איקיוטק שחוסלה אך הותירה גרורות, ולא ראינו איך עורכי הדין תאבי הבצע המשרתים את החברות הנוכלות בדרכים מסריחות במיוחד אך במקצועיות תת רמה, חוטפים בראש.
אז הנה, זה הגיע.
הפעם ניסתה חברת בי"ס תגליות לברוח מאיזו תביעת שקר שלה, בלי לשלם הוצאות.
אחרי שפסקו להם 3,000 ש"ח הוצאות בבית משפט השלום, הלכו חבורת החלם והגישו ערעור לבית המשפט המחוזי, שכולו היתממות ובכיינות, אך שם הציעו להם למשוך את בקשת הערעור שלהם.
אז כמובן שבמיטב מסורת השפנים הם ניסו לברוח מהמחוזי בחינם, ואפילו באמת הצליח להם, אבל רק באופן זמני.
כי עו"ד אופיר לב לא ויתר וערער לעליון, ודרש שישלמו גם על הערעור למחוזי, כי באמת כבר הגיע הזמן לעצור את הגועל נפש הזה, והדרך הטובה ביותר במלחמה בנוכלים, היא קודם כל להכות אותם בכיסם.

וכך, עו"ד דור שוורצמן, אשר פועל כבר שנים בשירות הנוכלים, זה שיודע להתפרץ ולצרוח בבית המשפט אך כשצריך לענות ולהסביר את מה שהוא עושה בשם הנוכלים, זה לא ממש יוצא לו טוב, מצא את עצמו שוב מול עו"ד אופיר לב בערכאת הערעור העליונה, טען כל מיני טענות כלליות ובכייניות ללא סימוכין של ממש במיטב מסורת ניהול ההליכים בקשקשת שלו ושל חבורת העוקץ, וחטף – איך לא – נוק אאוט של 10,000 ש"ח ועוד 5,000 ש"ח הוצאות.

שימוש מובהק לרעה ע"י בי"ס תגליות בהליכי משפט

ושימו לב – לא מדובר באיזו פסיקה בבית משפט השלום לגבי משהו זניח.
זו פסיקה של בית המשפט העליון, שרואה בדיוק איך החברות הנוכלות הללו נוהגות, מבין שיש פה שיטה ותוקע – באפן חריג! – הוצאות לדוגמא!!!
בית המשפט העליון קובע במפורש שזהו מקרה מובהק של שימוש לרעה בהליכי משפט! שההוצאות הן לצורך מניעתם של מקרים דומים בעתיד!!! ואנחנו מדברים על התנהלות זהה גם בחברות האחרות, שאת התביעות שלהן (אלפי תביעות) מנהלת עו"ד ליבנה קציר החוצפנית.
שמעת את זה, עו"ד ליבנה קציר, זו שמכריזה על עצמה שהגיעה לעולם המשפט כדי להוסיף "צדק והיגיון", ברוב חוצפתך הבלתי נתפסת?
שמעת איך בית המשפט מגדיר את העבודה המקבילה לתיק הזה, שאת עושה בשבילם, יא צדקת?
עו"ד ליבנה קציר – את פעלת ביודעין ולאורך זמן בחוסר תום לב ותוך שימוש לרעה בהליכי בית המשפט.
התביישי לך!
הגיע הזמן שישללו לך את הרישיון. שתשלמי מחיר על כל האומללים שהתנהלת מולם ברמאות (המצאת חישובי ריבית סטייל השוק האפור), בחוסר תום לב ובבריונות משפטית!
לא פלא שאת לא מגישה תביעת לשון הרע כנגד אריה שפר – את יודעת בדיוק עד כמה שהוא צודק ועד כמה שההתנהלות שלך נבזית, לא אתית, לא חוקית ומגעילה ברמות. נכון שכך?
פשוט להביט על ההתנהלות שלך ושל עו"ד דור שוורצמן ולהקיא!

חברות נוכלות בבעלות בן אופק המנהלות הליכי משפט באופן נכלולי

וכמו בפעמים רבות אחרות, בית המשפט מנפנף את הטיעונים השקריים ו/או הבכייניים ו/או חסרי הסימוכין של עורכי הדין הכל כך מבריקים של החברות הנוכלות הללו.

חברות נוכלות תת רמה עם עו"ד שמקשקשים במקום לעבוד

לפיכך, אם עו"ד דור שוורצמן (זה עם הטענות הכלליות והדלות, מה לעשות, זה מה שיש לו להציע…) או עו"ד ליבנה קציר (אותה אחת שנתפסה מגישה מסמכים מזויפים לבית המשפט ומשקרת במצח נחושה בתביעות שקר שהגישה עבור החברות הנוכלות) תבעו אתכם בשם אחת מחברות העוקץ, אל תוותרו להם, אל תיתנו להם להתחמק משיטת המצליח שלהם בחינם, אלא תנו לעוה"ד שלכם להציג את הפסיקה הזו כלשונה בפני השופטים ותראו איך הם חוטפים על הראש.

15,000 ש"ח הוצאות שישולמו ע"י החברה הנוכלת בית ספר תגליות